Dlaczego Ecomax?

dlaczego ecomax

ECOMAX Nutrition to marka, która powstała na podstawie ponad 23 letniego doświadczenia w branży sportowej. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową odżywek i suplementów diety w skali krajowej oraz światowej. Rynek znamy od podszewki. Marka ECOMAX produkowana jest z zachowaniem najwyższej staranności, zaś szczególną uwagę przykładamy do jakości surowców które kupujemy. Brak kompromisów w tej kwestii, powoduje, iż oferowane towary są w najwyższej jakości za przystępną dla każdego cenę. Każdy surowiec jest przebadany i certyfikowany a zakład produkcyjny spełnia wszystkie wymagane normy oraz standardy dla produkcji żywności. Stale powiększające się grono naszych klientów jest najlepszą możliwą opinią (prywatnie, sami również korzystamy, właśnie z produktów ECOMAX). Nie płacicie za reklamę, drogie etykiety, wypłaty dla znanych ambasadorów czy logo tej albo innej firmy - płacicie jedynie za konkretną zawartość. Niska marża, zrekompensowana wysoką sprzedażą i niskimi kosztami "pobocznymi": taka jest nasza filozofia. Jeśli chcecie, aby marka mogła się rozwijać, będziemy wdzięczni za powiedzenie o niej swoim znajomym :)

Certyfikaty

Certyfikaty umieszczone są przy danych produktach.

GMP - Dobra Praktyka Produkcyjna (GMP) stanowi zestaw procedur produkcyjnych, które w szczególności nastawione są na higienę produkcji i zapobieganie wytwarzaniu produktów niespełniających wymagań jakościowych, ale także zmienności cech produktów.

ISO 22000 - jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności, obejmującą wszystkie organizacje łańcucha produkcji żywności - od upraw i hodowli po stół.

100% Naturalne barwniki - Barwniki dzielą się na takie pochodzenia sztucznego oraz naturalnego. Widząc ten certyfikat, możesz mieć pewność, że gwarantujemy naturalne pochodzenie naszych barwników.

HACCP - Jest to zespół wzajemnie powiązanych procedur, realizujących jako całość system zarządzania bezpieczeństwem żywności. Świadczy on o tym, że cała nasza produkcja jest zgodna z przepisami nakładanymi między innymi przez Inspektorat Sanitarno-Epidemiologiczny. Nasze produkty powstają w bezpiecznych warunkach.

IFS - Europejski system bezpieczeństwa żywności. W jego skład wchodzą przepisy regulujące bezpieczeństwo żywności w oferowanych markach własnych u producentów np. udokumentowaniem pochodzenia surowców. Wszystkie nasze produkty są na bieżąco poddawane kontrolom jakości zgodnych z IFS.

TESTED ON US - Zanim wypuścimy nasz produkt do sprzedaży, przechodzi on nie tylko wszystkie niezbędne badania ale również testy w których uczestniczą nasi pracownicy. Testujemy smak, formę oraz działanie by mieć pewność, że wypuszczamy najlepszy jakościowo produkt. Fakt, że sami korzystamy z marki Ecomax to najlepsza wizytówka.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim cena! Jest to główny czynnik, na który zwracają uwagę nasi klienci. Po bliższym zapoznaniu się ze składem na opakowaniu wychodzi na to, że posiadamy produkt o praktycznie takim samym składzie co konkurencja sprzedaje o kilka a nawet kilkanaście złotych drożej.

Skąd ta różnica?

  • DUŻA SPRZEDAŻ – nasze produkty kupuje naprawdę dużo osób, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na większe ilości produkcji a co za tym idzie niższe ceny za surowiec.
  • NISKIE KOSZTY MARKETINGU – marka ecomax broni się sama. Nie wydajemy dużych sum na promowanie produktów, które potem musielibyśmy odzyskać w postaci większej marży od sprzedaży.
czynniki

Potrzebujesz więcej informacji lub pomocy?

Napisz do nas
pixel